Aktiv profesora matematike, fizike i informatike

Aktiv čine profesori:   Mirsada Pravidć, Anita Cvitanović, Ljilja Drljo, Marija Pervan

Azrudin Brodlić, Antonija Topić, Silvija Ćorić Džidić.

Voditelj je prof. Mirsada Pravdić

Prof. Mirsada Pravdić

Prof. Anita Cvitanović

Nastava se izvodi sukladno NPP u kabinetima matematike.

Fizika

Prof. Azrudin Brodlić,predaje u I.,  i IV. razredu,

Prof. Antonija Topić, predaje u II. i III. razredu.

Nastava se izvodi sukladno NPP u kojem su zastupljene i laboratorijske vježbe. Kabinet fizike opremljen je fizikalnim priborom, računalom s priključkom za internet,  projektorom i televizorom.

Prof. Silvija Ćorić Džidić

Nastava se izvodi po novom planu i programu po japanskom modelu. Kabinet informatike je potpuno opremljen računalima,  projektorom, printerima i skenerom te dvadesetčetverosatnom internetskom vezom.

• Danas su aktivnosti u virtualnom svijetu vrlo važne. Zabavno je upoznavati nove osobe, dijeliti iskustva s njima, učiti od njih, no prijateljstvo s nepoznatom osobom na društvenoj mreži je kao da pustite stranca s ulice u svoj dnevni boravak. Važno je znati prepoznati kada je osoba s kojom ste se sprijateljili na društvenoj mreži zlonamjerna.

• Uskoro počinje nastava. Kako bi što spremaniji dočekali početak školskih obaveza donosimo vam priču o tome kako se motivirati za učenje.

• Natjecanje u prevođenju za učenike srednjih škola „Juvenes Translatores“ održava se od 2007. godine jednom godišnje i na njemu sudjeluju 17-godišnji učenici. Natjecanje će se u 2017. godini održavati u četvrtak, 23. studenoga 2017. godine, što znači da na natjecanju mogu sudjelovati učenici rođeni 2000. godine.

• Ovu školsku godinu pročitali ste jako puno lekcija i knjiga za lektiru. Ljeto je i želite zaboraviti na obaveze i opustiti se. Možda se odlučite opustiti čitajući knjigu po svom izboru za koju cijelu školsku godinu niste imali vremena…

• Još jako malo i škola je gotova… Sutra, 14. lipnja završava školska godina 2017./2018. Slijedi gotovo tri mjeseca bez školskih obveza što vam daje mogućnost drugačijeg planiranja vremena za odmor, sportske aktivnosti, dokolicu i još mnogo toga.