Download zona

DOWNLOAD ZONA

Posjete

Ko je na portalu: 34 gostiju i nema prijavljenih članova

Natječaj za upis u 1. razred 2017./18

Temeljem Odluke Ministarstva prosvjete, znanosti , kulture i športa HNŽ broj: 05-02-40-1505/17 od 12. lipnja 2017 .god. i Odluke Školskog odbora broj: 01-777/17 od 21. lipnja 2017. god. Gimnazije fra Grge Martića Mostar raspisuje se NATJEČAJ za upis u prvi (I.) razred školske godine 2017./2018. god.

Sadržaj natječaja možete preuzeti s LINK-a.

Prenosimo

www.skole.hr - Vijesti
  • Danas su aktivnosti u virtualnom svijetu vrlo važne. Zabavno je upoznavati nove osobe, dijeliti iskustva s njima, učiti od njih, no prijateljstvo s nepoznatom osobom na društvenoj mreži je kao da pustite stranca s ulice u svoj dnevni boravak. Važno je znati prepoznati kada je osoba s kojom ste se sprijateljili na društvenoj mreži zlonamjerna.

  • Uskoro počinje nastava. Kako bi što spremaniji dočekali početak školskih obaveza donosimo vam priču o tome kako se motivirati za učenje.

  • Natjecanje u prevođenju za učenike srednjih škola „Juvenes Translatores“ održava se od 2007. godine jednom godišnje i na njemu sudjeluju 17-godišnji učenici. Natjecanje će se u 2017. godini održavati u četvrtak, 23. studenoga 2017. godine, što znači da na natjecanju mogu sudjelovati učenici rođeni 2000. godine.

  • Ovu školsku godinu pročitali ste jako puno lekcija i knjiga za lektiru. Ljeto je i želite zaboraviti na obaveze i opustiti se. Možda se odlučite opustiti čitajući knjigu po svom izboru za koju cijelu školsku godinu niste imali vremena…

  • Još jako malo i škola je gotova… Sutra, 14. lipnja završava školska godina 2017./2018. Slijedi gotovo tri mjeseca bez školskih obveza što vam daje mogućnost drugačijeg planiranja vremena za odmor, sportske aktivnosti, dokolicu i još mnogo toga.